Співзвуччя яскравих голосів від глухівського ВІА «Молодість»

У комунальному закладі «Районний будинок культури» Глухівської районної ради відбувся звітний концерт народного аматорського вокального ансамблю «Молодість», яким керує Олександр Ланін.

Це було справжнє свято пісні. Свято тих, хто поєднав своє життя з улюбленими мелодіями та піснями і кого між собою об’єднала музика.

Історія створення колективу, який у всі часи був популярним не тільки на Глухівщині, а й далеко за її межами, бере початок з 70-их років. 1984 року за високу професійну майстерність та активну роботу з пропаганди естрадної пісні ВІА «Молодість» першому в області було присвоєно почесне звання «народний аматорський».

Минали роки, змінювалися керівники, учасники… Сьогодні колектив очолює талановитий, енергійний, ініціативний, професіонал з великої літери Олександр Ланін, який об’єднав у одну мистецьку родину закоханих у пісню людей.

Творчий звіт був яскравим, цікавим і різноманітним. З першого до останнього номера глядачі з захопленням спостерігали за дійством, що відбувалося на сцені. Програма розпочалася з хореографічної композиції «Славна Україна» у виконанні хореографічного колективу «Кроки» (керівник Вікторія Сазонова).

Віддаючи належне подіям, що відбуваються сьогодні у державі, учасники ансамблю виконали пісні патріотичної тематики. Героям нової епохи – воїнам АТО - було присвячено пісню «Над  землею тумани». Свою творчість та високу майстерність продемонстрували три покоління «Молодості». Ведучі і керівник колективу представляли учасників різних років, звучали пісні 80-90 -х.

Кожний виступ супроводжувався бурхливими оплесками від глядачів, яких, до речі, зібралося дуже багато. У залі не було жодного вільного місця. Це, мабуть, для людей, які виходять на сцену, є найголовнішою відзнакою їхньої творчості.

Озираючись на досягнення колективу, на досвід років і поколінь, на вдячність глядацької аудиторії, можна сказати, що «Молодість» не вимірюється часом, «Молодість» - це стан душі.

Оплески, квіти та схвальні відгуки завжди надихають керівника та окрилених творчістю учасників до створення нових творчих проектів. Тож після звіту учасники народного аматорського вокального ансамблю «Молодість»готові підкорювати нові мистецькі вершини.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради