Перше засідання провели члени новообраного виконкому Глухівської міської ради

Новий склад Глухівського виконавчого комітету міської ради приступив до роботи. 9 грудня у міськвиконкомі, під головуванням міського голови Мішеля Терещенка, відбулось його перше його засідання.

Члени виконкому розглянули 20 питань порядку денного та позапланові - членів виконавчого комітету Романа Головні та Руслана Павленка. Насамперед затвердили оновлені склади дорадчих органів виконавчого комітету міської ради.

Крім того, затвердили й ряд питань служби у справах дітей. Зокрема склад комісії з питань захисту прав дитини, про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та припинення опіки, про дачу дозволів на укладання правочинів від імені дітей та інші. Підтримали й рішення Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату про організацію проведення прописки громадян України 1999 року народження до призовної дільниці Глухівського ОМВК та відбір кандидатів у вищі навчальні заклади.

Також на розгляд було винесено проект міської цільової соціальної програми «Молодь Глухова» на 2016-2020 роки, поданої відділом молоді та спорту міської ради. Детально розглянувши запропонований документ, члени виконкому вирішили повернути його на доопрацювання. При цьому зауважили, що доцільно обмежити термін реалізації Програми 2016 роком та розробити детальний перелік заходів, зокрема акцій, конкурсів. Також слід зосередити увагу на розвитку молодіжного руху в місті.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради