Ukrainian English Polish


Очільник обласних парламентарів скликає 14 сесію Сумської обласної ради на 7 липня

Голова обласної ради Володимир Токар 16 червня підписав розпорядження про скликання 14 сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться о 10 годині ранку 7 липня у приміщенні адмінбудівлі облради.

На розгляд депутатів виносяться звіт про виконання обласного бюджету за перший квартал поточного року, зміни до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, до обласного бюджету на 2017 рік. Також буде заслухано звіт постійної  комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, майнові та кадрові питання, серед яких питання «Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради».

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень 5 липня відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Засідання президії розпочнеться  цього ж дня о 16.00 в залі засідань при голові облради.

На сесію запрошуються народні депутат, члени колегії, керівники департаментів, управлінь, відділів ОДА керівники міст та районів, представники ЗМІ.

 

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2017, 15:06

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus