Урочистості в Ямполі з нагоди передачі обласної естафети «Позашкілля Сумщини 49+»

У Ямпільському районному центрі культури і дозвілля відбулася передача Глухівщині обласної естафети позашкільних закладів «Позашкілля Сумщини 49+». Започатковано захід у межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право».

У фойє закладу керівники гуртків Ямпільсьного Центру дитячої та юнацької творчості та районної станції юних натуралістів розгорнули виставку кращих робіт вихованців та педагогів-позашкільників. Усі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класах з витинання, вишивки та бісероплетіння.

У врочистій обстановці передано естафету від позашкільників Ямпільщини закладам освіти Глухівського району. Хлібом–сіллю, вітальними словами зустрічали гостей педагоги та гуртківці позашкільної роботи Ямпільського району

У заходах узяла участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, тимчасово виконуючий обов’язки голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталій Бойко, керівники комунальних закладів та представники виконавчої влади.

Вітаючи присутніх з нагоди передачі обласної естафети позашкільних закладів «Позашкілля Сумщини 49+», Ольга Губар зазначила: «Сьогодні ми вкотре є учасниками феєричного дійства і завдяки нашим позашкільникам маємо можливість поринути у чарівний світ творчості. Дуже вразили роботи вихованців позашкільних закладів, які вирізняються не лише професіоналізмом і майстерністю виконання, а й видно, що кожна робота виконана з любов’ю. І тому відповідь на запитання: «Чим вирізняється позашкільний заклад від інших?» очевидна. У першу чергу тим, що до позашкільного закладу діти завжди біжать наввипередки. Бо саме тут наші діти мають унікальну можливість цілком реалізувати свій творчий потенціал, іти впевнено до своєї мети, позбутися комплексів, вільно почуватися в будь-якому середовищі, мріяти і реалізовувати ці мрії в життя.

Для багатьох вихованців саме позашкільний заклад дає путівку у доросле життя, а педагог позашкільного закладу не тільки допомагає розвивати творчі здібності, а й стає надійним другом, часто навіть і на все життя. Приємно зазначити, що позашкілля Ямпільщини має лідируючі позиції в області з багатьох напрямків: це і художній, і екологічний, і спортивний, і хореографія, і КВНівський рух. Завдяки спільним зусиллям педагогів, дітей і батьків Ямпільського району є чим пишатися і ким гордитися: маємо 2 народні і зразковий колективи, чемпіонів України і Європи з різних видів спорту, чемпіона України з КВН, неодноразових переможців всеукраїнських еколого-натуралістичних заходів, а нещодавно і члена Національної спілки художників України. Це колишня вихованка народної студії образотворчого мистецтва Алевтина Філон».

Серед 7 нагороджених Почесною відзнакою за вагомий внесок у розвиток Ямпільського району п’ятеро – представники позашкільних закладів: Святослав Беспалий та Валентин Панченко – Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа; Мехті Бабаєв – Ямпільський Центр дитячої та юнацької творчості; Сергій Мерцалов та Григорій Шпак – Ямпільська районна станція юних натуралістів.

Тож бажаємо нашим позашкільникам завжди впевнено іти вперед! Успіхів вам! І нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях. А головне – велика вдячність педагогам за безмежну любов до дітей!

Урочистості продовжилися святковим концертом за участі вихованців Ямпільсьного Центру дитячої та юнацької творчості.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради