Ямпільчани відсвяткували День рідного селища

Ямпіль відсвяткував свій день народження. Урочистості відбулися на центральній площі селища.

Керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб привітала присутніх зі святом, побажала всім миру, добробуту, суспільної злагоди, взаємної поваги та довіри.

- Саме цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за край, який став нашою затишною домівкою,- зазначила посадовець. - Ямпіль – це, як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. Ми всі вболіваємо одне за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість та горе.

Валентина Яструб відмітила, що на наших очах Ямпіль з кожним роком стає все кращим та затишнішим. У цьому велика заслуга селищної ради, яка невтомно й активно займається благоустроєм селища. Ямпіль славиться своїми людьми — талановитими, щирими, добрими й працездатними. Це вони створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки старанням ямпільчан, умілим рукам, натхненній праці селище живе та розквітає.

Валентина Яструб вручила подяки голови районної ради депутату Ямпільської селищної ради Ірині Фесенко, приватним підприємцям Петру Ковальову та МиколіРябусі.

Різнобарв’я місцевих народних колективів, дитячі танцювальні гуртки, виїзна торгівля та місцеві майстри рукоділля – все це створило атмосферу гарного незабутнього свята.

А найкращими подарунками для найменших жителів від народного депутата Андрія Деркача стали безкоштовні атракціони та солодкі подарунки. Завершився захід святковим салютом та дискотекою.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 04 вересня 2019, 11:25

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради