На Ямпільщині відзначили головні державні свята

Захід до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності розпочався в Ямполі урочистою патріотичною ходою «З Україною в серці». Потім відбулася акція «Хлібосольна Ямпільщина», в якій кожна громада представила свій коровай. Кращі репрезентації запашного короваю представили села: Паліївка, Грем’ячка Воздвиженської сільської ради та громада села Усок.

Наступною частиною свята стала урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та виступ очільників району.

Голова районної ради Ольга Губар привітала присутніх зі святом, зазначила, що День українського прапора - це свято справжніх патріотів, усіх, хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, пишається її історією, своїми особистими досягненнями звеличує Україну і наш рідний Ямпільський край, адже Ямпільщина – це частинка України. Очільник району висловила слова поваги й шани всім жителям нашого краю, хто вкладає у розвиток району, нашої держави України працю та інтелект, хто боронить і захищає її суверенітет і незалежність, хто примножує її багатство і славу.

Посадовець нагородила почесною відзнакою Ямпільської районної ради «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» видатного діяча Ямпільщини Григорія Шпака. Заступника директора Ямпільської районної станції юних натуралістів, засновника цього комунального закладу, людину, яка майже 50 років свого життя присвятила природі, невтомно доглядає та піклується про своє «дітище», має численні відзнаки та нагороди: Знак «Відмінник народної освіти», Знак «Відмінник охорони природи УРСР», Орден «Знак Пошани», двічі нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти України – знають усі. Досвід роботи Григорія Шпака неодноразово висвітлювався на шпальтах газет, у книгах, педагогічних журналах, на телебаченні, репрезентувався ним на Всеукраїнському форумі працівників позашкільної освіти, присвяченому 85-й річниці юннатівського руху в Україні та під час роботи обласних методико-педагогічних заходів.
Подяки голови районної ради та голови районної державної адміністрації отримали переможці районної премії для обдарованих дітей та молоді Ямпільського району у сфері освіти, культури та спорту: в номінації "Обдаровані діти" - випускниця Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ілона Косенко, у номінації «Обдарована молодь» - жителька смт Свеса Дарина Догод.

Особливі слова вдячності за високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток культури району Ольга Губар висловила колективу Ямпільського районного центру культури і дозвілля, який вже багато років під вмілим керівництвом Любові Гарбузенко пропагує культурні традиції Ямпільського краю, Колектив під бурхливі оплески отримав подяку голови районної ради.

Продовжуючи виступ, голова районної ради побажала присутнім миру на нашій землі, єдності, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

Атмосферу свята, позитиву та патріотизму в цей день створили гостинні садиби сільських громад Ямпільщини, які привітно зустрічали та щедро пригощали жителів та гостей селища. Присутні з задоволенням мандрували садибами, де для них було представлено різноманітні вироби народних умільців, предмети побуту наших предків, різні страви національної традиційної кухні. Великою популярністю користувалася фотозона, представлена Ямпільською селищною радою.

Після врочистої частини було проведено концертну програму за участі талановитих виконавців та аматорських колективів художньої самодіяльності району.

Закінчився захід святковою дискотекою.

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради