Професійний еколенд – нова форма підвищення кваліфікації клубних працівників Ямпільщини

Уже третій рік поспіль Ямпільський районний центр культури і дозвілля проводить заходи з підвищення кваліфікації кадрів клубних працівників району.

І цьогоріч на свіжому повітрі у мальовничому куточку нашого селища в урочищі «Саранов хутір» зібралися культпрацівники. Як показує практика саме така інноваційна форма роботи є найбільш ефективною, оскільки в невимушеній атмосфері в дружньому колі клубні працівники є більш розкутішими, активними та креативними, що сприяє ефективній роботі та гарному результату.

Організація дозвіллєвої діяльності дітей різних вікових та соціальних категорій у закладах культури - основне питанням еколенду. Присутні мали змогу ознайомитися з теоретичною та практичною стороною даної теми, втіленням інноваційних форм роботи у проведення традиційних заходів. А також брали участь у творчому завданні «Настрій культурної команди», театральному тренінгу «Музичний зоопарк», різних танцювальних вправах. Весело та цікаво пройшло практичне заняття «Від задуму до втілення», де учасники кемпінгу розробляли власні квести в лісових умовах, а потім усі разом їх проходили. А ввечері разом грали в волейбол, відпочивали, співаючи пісні в караоке біля вогнища.

Підбиваючи підсумки, начальник відділу культури та туризму Олександр Рябуха вручив учасникам семінару сертифікати. Директор Ямпільського районного центру культури та дозвілля Любов Гарбузенко подякувала всім присутнім за проведену роботу, побажала творчих успіхів та натхнення на майбутнє.

Невимушена атмосфера заходу свідчила про те, що всі присутні отримали не лише практичні знання, а й масу позитивних емоцій.

Увага оголошення!

22.08.2019 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube