Юні таланти Ямпільщини

У День захисту дітей зала районного центру культури та дозвілля була переповнена талановитими дітьми, їх творчими наставниками та батьками. Тут відбувся звітний концерт Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, «Віват, таланте!»

Звітний концерт – хвилюючий та відповідальний захід, це підсумок спільної роботи педагогів та їх талановитих учнів.

Атмосфера творчості панувала скрізь. Ще у фойє РЦКД на гостей чекала виставка творчих робіт вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Дитячі малюнки, вироби з бісеру, яскраві картини вишиті стрічками, цікаві фігури з паперу, зроблені в техніці «Оригамі» – все це з цікавістю та захопленням розглядали відвідувачі, запрошені на концерт.

Свої таланти демонстрували кращі солісти та колективи Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: Зразкова вокальна студія «Чарівний ключик» (керівник Л. Мураста), Народний хореографічний колектив «Сувенір» (керівники: Н. Павлюсь, І. Жаботинська, художній керівник В.Тихоновський – заслужений працівник освіти України), команда КВН «Гарні діти» (керівник М. Баннік).

Концертна програма була цікавою та насиченою. На сцену вийшли діти різного віку – від наймолодших вихованців до випускників. Для декого цей концерт став дебютом, а для досвідчених вихованців – ще однією можливістю вразити всіх майстерністю та неповторністю. Феєричним виступом привітала всіх присутніх в залі керівник гуртків Центру – Вікторія Товстуха, зачарувавши глядачів своєю енергією .

Привітали юних талантів народний депутат України Андрій Деркач, голова районної ради Ольга Губар та начальник відділу освіти, молоді та спорту Олег Проценко. Гості подякували педагогічному колективу за плідну працю, а батькам – за виховання талановитих дітей та вручили грамоти, подарунки кращим педагогами та вихованцям закладу.

Усі присутні отримали величезний заряд позитиву. Звітний концерт Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості ще раз довів – багата талантами наша рідна Ямпільщина. І не важливо, де ростуть діти, у великому місті чи в невеличкому селищі – всі вони від природи обдаровані. Головне вчасно розпізнати таланти!

Також читайте:

 

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради