Молодь Ямпільщини обирає здоров’я

Районний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я» проходив базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Саме так називається молодіжний рух, що шириться Україною серед молоді і має на меті формування свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров'я. Оскільки, майбутнє кожної держави це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Упевнені в собі, здорові, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди мають скласти основу української держави, її цвіт. Вони, необтяжені сумнівами і пороками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату.

Урайонному конкурсі взяли участь учні з 9 загальноосвітніх навчальних закладів району. За підсумками журі перше місце посіла команда «Шанс» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей». Саме вони будуть представляти нашу область 9 квітня на обласному етапі фестивалю – конкурсу. Друге місце з різницею в кілька десятих балів виборола команда «Не стандарт» Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, третє - команда «Нealth» Марчихинобудської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів в обласних змаганнях!

Також читайте:

 

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube