ХІІ відкриту виїзну олімпіаду Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вітала Ямпільщина

На базі комунального закладу Ямпільський районний Центр дитячої та юнацької творчості відбулася ХІІ відкрита виїзна олімпіада Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з «рисунка» та «креслення» в Сумській області.
На захід прибули викладачі вишу: кандидат технічних наук, доцент кафедри нарисної геометрії та графіки Дмитро Погорілий і старший викладач кафедри основ архітектури Олена Острогляд. Почесним гостем свята був Заслужений художник України Олександр Чередниченко.

Цього року в олімпіаді брали участь 18 учнів-старшокласників з міст Конотоп, Кролевець, Дружба, Середино-Буда, селищ Свеса, Ямпіль та с. Степне.

Як завжди, програма олімпіади була розрахована на два дні. Першого дня учасники впродовж чотирьох годин виконували рисунок гіпсової розетки «Акантовий лист» з натури. На початку роботи Олена Острогляд дала загальні рекомендації учасникам із виконання малюнка. Другого дня учасники олімпіади впродовж трьох годин виконували завдання з «креслення». Майстер-клас з проекційного креслення технічної деталі провів Дмитро Погорілий.

У приміщенні районного Центру культури та дозвілля була розміщена виставка творчих робіт вихованців Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, присвячена підтвердженню почесного звання «Народний художній колектив» На ній представлено більше ста робіт вихованців студії та випускників. Відвідувачі мали змогу познайомитися з творчістю юних художників, їх досягненнями та поспілкуватися з ними особисто.
Після виставки на гостей та учасників олімпіади чекав великий святковий концерт. Свої таланти демонстрували кращі солісти та колективи Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: зразкова вокальна студія «Чарівний ключик», Народний хореографічний колектив «Сувенір», команда КВН «Гарні діти». З особливою любов’ю та теплом були виконані номери випускників закладу.
Цей захід не залишився поза увагою очільника району Ольги Губар. Вона привітала учасників та організаторів олімпіади, подякувала представникам Полтавського національного технічного університету за інтерес до юних талантів нашого району й висловила сподівання, що олімпіада буде проводитися в селищі і надалі.
Також приємні слова на адресу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості висловили і гості, які були запрошені на олімпіаду, Дмитро Погорілий, Олена Острогляд, Олександр Чередниченко. Привітала «Полісяночку» та всіх присутніх в залі гостя із Конотопа – директор міського Центру дитячої та юнацької творчості Віталіна Михайлівна Ярмола. Висловив щирі захоплення титанічною працею педагогів і талантами вихованців Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості помічник народного депутата Андрія Деркача – Олег Лата та від імені Андрія Леонідовича вручив вихованцям Народної студії «Полісяночка» святковий торт.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 березня 2019, 14:52

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради