Зразковий аматорський ансамбль танцю «Альянс» з Ямполя підкорив «Музичний олімп»

На базі мистецького центру Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського відбувся 5-й Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Музичний олімп -2019». Це справжнє свято, це творча атмосфера, це професійне журі і високий рівень організації.

Учасники мали можливість поділитися творчими надбаннями і заявити про себе, позмагатись за перемогу і просто добре провести час у колі цікавих і творчих людей.

Для участі в конкурсі до Вінниці прибуло багато творчої, обдарованої молоді, які захищали честь своїх селищ, міст та областей у різних видах мистецтва: інструментальна музика, вокал, хореографія, театральне, циркове мистецтво, театри мод.

У номінації естрадна хореографія вкотре довів і глядачам, і журі свої неперевершені танцювальні здібності «Альянс» Ямпільського районного центру культури і дозвілля (керівник Олена Коваленко) Наші вибороли 1 місце у віковій категорії 7-8 років.

Ми вітаємо талановитих діток, їх прекрасного наставника Олену Григорівну з перемогою! Бажаємо подальших успіхів, нових не менш блискучих тріумфальних номерів. Висловлюємо велику вдячність батькам вихованців «Альянсу» за їх підтримку і активну участь в житті колективу.

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради