Ямпільчани - чемпіони України

Нещодавно команда Ямпільського клубу «Самурай» на чолі з тренером Ігорем Кучеромбрала участь у трьох знакових національних змаганнях, де юні спортсмени вкотре показали високий рівень підготовки та спортивної майстерності.

Чемпіонат України з карате skif, що проходив у Київському політехнічному інституті, зустрів близько 700 учасників з усіх регіонів країни. Юнаки та дівчата клубу «Самурай» у напружених поєдинках показали найкращі результати, ставши чемпіонами у своїй віковій категорії: Ігор Кучер посів 2-е місце у категорії 18+, Ілля Конюхов - 2-е місце у категорії 14-15 років, Олександр Кожедуб - 2-е місце у категорії 10-11 років, а також молодша команда хлопців 8-9 років зайняла 3-е місце та старша команда дівчат «Kucher Team» стали чемпіонами України.

Ще двома важливими бронзовими нагородами поповнила скарбничку каратистів Діана Главатчук. Спортсменка брала участь у наймасштабнішому  міжнародному турнірі в Україні з карате wkf, що проходив у місті Львів, у категорії 16-17 років та у Всеукраїнській гімназіаді з карате, де змагаються збірні областей у категоріях «кадети, юніори».

На рахунку клубу «Самурай» у найпрестижніших змаганнях  з карате в Україні три золоті, три срібні та п’ять бронзових медалей. 

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube