Ювілейне свято команди «Гарні діти» з Ямпільщини

У приміщенні Ямпільського районного центру культури та дозвілля відбувся ювілейний концерт усім відомої команди КВК “Гарні діти” Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

З самого ранку була завірюха і погода лякала своїм агресивним настроєм. Але в нашому селищі всі чекали на вечір, адже о четвертій годині повинно було відбутись справжнє свято гумору – своє 15-річчя святкували найвеселіші і найкмітливіші. Безкоштовні запрошення на концерт отримали більше 300 глядачів. Це і не дивно, адже в цієї команди дуже багато прихильників.

Історія розвитку команди «Гарні діти» розпочалась у 2003 році. Ініціатором і організатором створення команди та першим її керівником був директор Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості Мехті Бабаєв. Зараз керівником команди є Марина Баннік. Команда КВК «Гарні діти» є однією із кращих дитячих та юнацьких команд України. Вона є багаторазовим чемпіоном області, дворазовим переможцем зимових ігор у місті Вінниця, срібним призером у Всеукраїнському фіналі КВК – ЮІР. Команда «Гарні діти» - срібний призер Всеукраїнського фестивалю «Сміховик» у м. Житомир і триразовий бронзовий призер фестивалю «ЖАРТ-ПТИЦЯ» у м. Затока Одеської області. У вересні 2017 року команда «Гарні діти» стала переможцем Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВК «ЖАРТ – ПТИЦЯ 2017».

Команда має постійну підтримку народного депутата України Андрія Деркача. Так за його сприяння під час зимових канікул 2017-2018 років по містах та селищах Сумщини пройшли святкові мюзикли – тури талановитих дітей Ямпільщини. У 2017 році завершенням незабутніх зимових канікул став виступ команди на сцені Київської національної опери України.

З перших хвилин концерту «Гарні діти» буквально завели аудиторію. Неперевершені актори команди своїм гумором веселили зал та дарували чудовий настрій усім присутнім. Не встигли закінчитись оплески для юних гравців, як на сцені з’явилися досвідчені випускники команди «Гарні діти» різних поколінь. І одразу було зрозуміло, що їх знають та люблять у Ямполі. Протягом усього концерту в залі відчувалась теплота та дружність.

Своїми виступами команду «Гарні діти» вітали вокальний ансамбль «Росинки» та зразковий хореографічний колектив «Сувенір» з українським народним танцем «Гопак», який зачарував усіх глядачів своєю динамічністю та яскравістю. А випускниця команди КВК «Гарні діти» Тетяна Ларіна  поділилась спогадами про ті часи, коли була учасницею команди і висловила вдячність Мехті Бабаєву за втілення її мрії в життя та подарувала глядачам пісню у своєму виконанні.

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко привітали команду з найкращими побажаннями.

На святі був присутній головний редактор Асоціації КВК України Ігор Урбанський, який присвятив ювілярам свій вірш-експромт.

З солодким подарунком – величезним тортом для «Гарних дітей» завітав на свято помічник народного депутата України Андрія Деркача Олег Лата. Він від імені народного депутата вручив подяки керівникам команди. Приємними подарунками потішила голова Ямпільської селищної ради Наталія Цибулько.

Яскраве свято вдалося. Цей вечір, без перебільшення, подовжив життя багатьом присутнім у залі, адже саме сміх продовжує життя та лікує від усіх хвороб та негараздів. Частіше посміхайтесь та приносьте людям радість!

Команді «Гарні діти» ми бажаємо нових перемог, процвітання і сподіваємося ще не раз побачити веселі мініатюри й від душі посміятися над справжніми жартами! 

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 17:13

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради