Клуб «Доблесть» відзначив день народження

Дружбівський військово-патріотичний клуб «Доблесть» відзначив 6 років з дня свого заснування.

На свято до його вихованців завітали очільник райдержадміністрації Ірина Панченко, голова Дружбівської міської ради Євген Харитонов та члени колективу клубу «Мужність» з м. Глухів. Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар відмітила велику роль клубу у вихованні всебічно розвиненої особистості, формуванні почуття патріотизму у підростаючого покоління та любові до Батьківщини, сприянні розвитку фізичної культури і спорту і нагородила клуб «Доблесть» грамотою районної ради.

Народний депутат України Андрій Деркач також не залишив поза увагою даний захід. Він передав вихованцям подарунки - боксерські рукавички.

І вже традиційно головною подією свята стали змагання. Хлопці й дівчата намагалися швидко і якісно збирати зброю, влучно стріляти з пневматичної гвинтівки, вдало підтягуватися на перекладині.

Переможці були відзначені призами і теплими оплесками. Хоча цього дня  переможених не було! Свято відбулося в дусі братського суперництва справжніх друзів і однодумців!

Останнє оновлення на Четвер, 01 лютого 2018, 12:44

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube