На шляховому напрямку «Ямпіль-Микитівка-Княжичі» працювала дорожня комісія

Нещодавно в обласній раді відбулася нарада під керівництвом голови обласної ради Володимира Токаря ініційована депутатом від Ямпільського району Костянтином Товстухою. Тоді було зазначено, що тільки спільними зусиллями громад і держави можна вийти з глухого кута бездоріжжя.

Невдовзі до Ямпільського району прибула комісія у складі заступника з експлуатації та утримання автодоріг Сумської області Олексія Коноза, інженера служби автодоріг Сумської області Антона Рідченка, головного інженера філії «Глухівський ДЕД» Олександра Якімова. На шляху від Ямполя до Княжич зупинялася на всіх проблемних ділянках, біля кожного мосту, місточка, труби, що перетинали шлях.

Антон Рідченко чесно і відверто сказав, що грошей навіть на ямковий ремонт місцевих ямпільських доріг не заплановано. Але за рахунок співфінансування можна хоч трохи пом’якшити їх жахливий стан.

Неупереджено і чесно «дивлячись фактам у очі» можна сказати, що на «асфальт небесний» чекати марно. Княжицький сільський голова Сергій Кузьменко готовий за підтримки громади вкласти у справу до 200 тис. гривень.

Можливості Микитівки – скромніші, та сільський голова Олена Ігнащенко говорить, що й її село осторонь важливої справи не залишиться. Дорожники ж пообіцяли, що у будь-яку вільну хвилину готові прислати грейдери, виділити щебінь.

Сільські голови, голова районної ради Ольга Губар у ході тестування шляху у складі комісії підраховували витрати на найменш затратні операції, узгоджували спільні дії з керівництва ДП «Свеський лісгосп», Ямпільського ДАП «Ямпільський Агролісгосп». У телефонному режимі постійно підтримували зв’язок з депутатом Сумської обласної ради Костянтином Товстухою. Він завжди докладає максимум зусиль для виконання наказів виборців. Тож є впевненість у тому, що він і надалі буде допомагати вирішувати проблемні питання в районі, в тому числі й з ремонтом автодоріг.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 13 квітня 2017, 15:06

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради