Блискучі перемоги вихованців Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості!

Весна 2017 року виявилася плідною на перемоги для вихованців Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Свої вокальні здібності репрезентували на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» вихованці зразкової вокальної студії «Чарівний ключик». 85 виконавців з'їхалися з усієї Сумщини, змагалися у номінаціях «Естрадний спів», «Народний спів», «Академічний спів» на сцені Сумського держаного університету.

Співоче свято у кращих традиціях української, сучасної пісні, розкрило творчий потенціал юних вокалістів Сумщини.

Вельмишановне журі обласного етапу фестивалю після семигодинної конкурсної програми визначило переможців. Серед них і наша землячка – Єлизавета Петракова, яка отримала диплом ІІІ ступеня.

На щорічному обласному конкурсі творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини» у галузі декоративно-прикладного мистецтва серед 60 юних майстрів, які демонстрували свої вміння в номінаціях «Писанкарство», «Народна лялька», «Витинання», «Вишивка», «Плетіння з природних матеріалів», «Декоративний розпис», «Кераміка», «Ткацтво», у номінації «Вишивка», Ямпільський район представляли Тетяна Зубок (15 років) та Любов Лунга (9 років) - вихованці гуртка «Художня вишивка» - керівник Тачкова Антоніна. Дівчата працювали у творчій майстерні упродовж трьох годин і отримали два ІІ місця у старшій та молодшій вікових категоріях.

На Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» дипломом ІІ ступеня нагороджено й вихованку гуртка «Художня вишивка» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Анастасію Ляшенко за роботу «Хатинка моєї бабусі».

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради