Талановита квіточка – ямпільчанка Марія Суковська

Марія Суковська - вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

А віднині - призерка Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Діти мають право на майбутнє!».

Переможців вітали в ТРЦ «Ocean Plaza» в Києві, у фойє кінотеатру Cinema-Citi. Там же були представлені для виставки кращі роботи юних митців, їх підтримував своєю грою струнний квартет студентів Київської дитячої Академії мистецтв.

Організатором конкурсу став благодійний фонд «Таланти України». До його роботи долучилися БФ «Таблеточки», Київська дитяча Академія мистецтв, кінотеатр Cinema-Citi, компанія «Медінвест», Vista-Mediclub. Конкурс проводили на території Київської дитячої Академії мистецтв, на огляд було представлено 400 робіт від 200 талановитих юних художників.

Журі конкурсу складалося з викладачів та студентів Київської дитячої Академії мистецтв. Адже було відмічено, що лише дитячим оком можна по-справжньому оцінити роботу юного митця. Роботи аналізувалися за такими показниками, як композиція, колористика і, звичайно ж, емоційність. Мистецтво допомагає хворим дітям у лікуванні, надихає їх на боротьбу, відволікає від важких думок.

Марія намалювала малюнок у номінації «Моя Батьківщина» і посіла ІІІ місце. Її робота відрізнялася від інших оригінальністю композиційного рішення.

Наприкінці урочистої церемонії переможцям та призерам конкурсу у різних номінаціях було вручено дипломи та заохочувальні й цінні призи від спонсорів та організаторів акції. Виставка усіх робіт, не лише найкращих, проходила у Київській дитячій Академії мистецтв. Усі охочі мали змогу її відвідати, підтримати онкохворих дітей як морально, так і матеріально. 

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради