Упевнена перемога ямпільського «Сувеніру» на міжнародному рівні

Вихованці зразкового хореографічного колективу «Сувенір» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівники Василь Тихоновський та Ілона Жаботинська) взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України», який проходив у місті Києві на сцені Українського дому на Європейській площі.

Для виступу приїхало 48 колективів з усіх куточків України.

Фестиваль-конкурс проводився з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України і світу, відкриття яскравих особистостей.

Вихованці хореографічного колективу «Сувенір», які приїхали в Київ для участі у творчих змаганнях, були вражені високим професійним рівнем конкурсантів.

Система оцінювання учасників конкурсу відповідала усім критеріям міжнародного стандарту. Оцінювання було проведено за віковою категорією учасників. Члени журі фестивалю звертали увагу на технічну майстерність, рівень виконавської майстерності, творчий підхід та цікаву ідею, реалізацію задуму художнього твору, артистизм та сценічну культуру, естетику сценічного одягу. До складу журі увійшли провідні спеціалісти, професори та авторитетні фахівці у сфері музики, видатні діячі культури та мистецтв України, представники преси та телебачення, громадські діячі, а очолила авторитетне журі професор КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого, заслужена артистка України, оперна співачка Людмила Третяк.

Сюрпризом для учасників конкурсу був виступ переможниці телевізійного шоу «Голос діти ІІІ» Еліни Іващенко, яка побажала всім подальших перемог і творчого натхнення.

Для кожної дитини участь у конкурсі - це справжнє випробування, але саме талант та віра в свої можливості допомогли юним учасникам отримати вагому перемогу: середня та старша групи хореографічного колективу «Сувенір» у номінації «Народний танець» вибороли І місця, а молодша група – ІІ місце. Колективи були нагородженні дипломами, кубками та кожен учасник – медалями.

Вихованці зразкового ансамблю вклали у свої виступи максимум майстерності, вміння, навичок, гарного настрою і щирих посмішок. За це глядачі віддячили юним талантам гучними оплесками та словами подяки керівникам колективу.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради