Ямпільському «Маляткові» - 40 років!

Колектив Ямпільського  «Малятка» святкував ювілейну дату – 40-річчя від Дня народження навчального дитячого закладу, а для більшості – дитячого садка «Малятко»!

На урочистостях були присутні депутат Сумської обласної ради генеральний директор «Сумиоблагролісу» Костянтин Товстуха, голова районної ради Ольга Губар, голова Ямпільської РДА Ірина Панченко, голова Ямпільської селищної ради Наталя Цибулько, начальник відділу освіти молоді та спорту РДА Олег Проценко, голова районної профспілкової організації працівників освіти Наталя Босак.

Відлік ювілеєві почався у далекому 1977 році, коли в центрі Ямполя було збудовано чудовий будинок для дітей.

«Якщо кожен випуск малечі складається зі 100-140 кандидатів у першокласники, то за ці сорок років колектив «Малятка», - сказав у своєму вітальному слові до присутніх депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха,- дав путівку в життя близько 6000 дітей! Це великий внесок у справу виховання підростаючого покоління!»

В далекому 1977 році дитсадок очолила Тамара Василівна Сапунова, їй на зміну прийшли Віра Беспала, Галина Перчакова.

В свій час керівниками «Малятка» були Ольга Родінка, Олена Кондратенко, Світлана Тимченко… Кожен з керівників зробив свій неоціненний внесок у «будівництво» затишного дому – «Малятко».

Вручаючи «Подяку» і сертифікат на придбання пральної машини для дитсадка завідувачеві ДНЗ «Малятко» Юлії Мерцаловій, Костянтин Товстуха наголосив, що естафета керівництва закладом передана в надійні руки, і нема сумніву в тому, що діти отримуватимуть все необхідне в духовному і матеріальному плані.

Голова районної ради Ольга Губар, голова РДА Ірина Панченко, вручили Юлії Мерцаловій Грамоту і передали вихованцям дитсадка подарунок від народного депутата України Андрія Деркача атракціон-розбірний лабіринт.

Постійний опікувач "Малятка" Ямпільська селищна рада також прийшла з вітаннями до закладу у особі голови селищної ради Наталі Цибулько, яка запевнила присутніх, що в найскрутніші часи завжди буде поруч з тими, хто піклується про майбутнє садка.

Кожен номер концертної програми вихованців «Малятка», його випускників, його нинішніх і колишніх працівників, супроводжувався бурхливими оплесками!

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради