Ямпільчани – серед переможців чемпіонату України

Днями у Харкові відбувся чемпіонат України з Айкібудо. У ньому взяли участь спортсмени Харкова і області, Полтавщини, Луганщини, Сумщини. Всього за призові місця змагались 120 претендентів.

Серед розділів програми федерації Айкібудо – «палочний бій» (тамбо-шіай), «ножовий бій» (танто-шіай) дуже вдало виступили вихованці Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи.

1 місце у категорії юнаків віком 14-15 років завоював Андрій Шевченко (ножовий бій). У категорії юнаків 12-13 років 1 місце посів Тимур Заярний, а дружбівець Канан Борисенко у цій категорії став срібним призером.

У категорії юнаків віком  14-15 років «палочний бій» срібло виборов Микита Упиров.

Вдало виступили також Андрій Упиров у категорії чоловіки віком 18+ та Дмитро Домащенко у віковій категорії 12-13 років, які посіли 2 місце в танто-ішай.

Що радує – всі вихованці ДЮСШ повернулися зі змагань з нагородами.

Ямпільщину представляли вісім спортсменів: 4 з міста Дружба і 4 з Ямполя.

Зрозуміло, що ця поїздка відбулась завдячуючи допомозі дорослих та батьків.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube