Репрезентовано роботу Ямпільського районного краєзнавчого музею

У малій сесійній залі Будинку рад репрезентовано роботу Ямпільського районного краєзнавчого музею в частині реалізації просвітницької програми «Старовинні жіночі головні убори», присвяченої 80-річчю утворення Сумської області, та майстер–класи в рамках науково-культурного проекту «Регіональний одяг: Ямпільщина».

Захід відбувся за участі очільника Ямпільської районної ради Ольги Губар, голови районної державної адміністрації Ірини Панченко, депутата Сумської обласної ради Лілії Ричкиної, працівників районної ради та районної державної адміністрації, працівників культури.

У ході проведення репрезентації директор музеюОлена Тахтай ознайомила з фотоматеріалами кінця XIX-I половини X століття, історією зібрання та реставрацією старовинного одягу Новгород-Сіверського Полісся, Полтавщини. Детально підкріплюючи фотоматеріалами та наявним старовинним одягом, зупинилася на кольорах, пошиву одягу для жінок та дівчат. Присутні зацікавлено слухали про жіночі головні убори.

За допомогою учасниць гуртка «Народознавство» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Анастасії Лиховид, Катерини Полякової та заступника директора з роботи з дітьми комунального закладу Ямпільська централізована бібліотечна система Галини Залеської директор музею продемонструвала майстер–класи з пов’язування хусток. 

Бурхливими оплесками зустрічали кожний продемонстрований витвір традиційних жіночих уборів.

Голова районної ради Ольга Губар подякувала за цікавий показ робіт краєзнавчого музею, за збереження національної культури України та побажала нових знахідок і здобутків.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради