Мрія Ямпільських лікарів і пацієнтів здійснилась: у лікарню придбано рентген-діагностичну систему

Як встановлюють нову рентген-діагностичну систему, перевірив депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха. Депутатові Ямпільської районної ради, головному лікареві центральної районної лікарні Вадимові Бойчуню, окрім лікарських турбот, нині вистачає з лишком і господарських. У великих корпусах затіяли ремонт вікон, підлогу, яка десятиріччями не бачила ремонту, встеляють плиткою.

«Та найголовніше моє завдання, всього колективу, - говорить Вадим Бойчунь, - доведення до 100-відсоткової готовності рентген-діагностичної системи». Вкотре головний лікар зробив акцент на тому, що без повсякденної уваги депутата обласної ради Костянтина Товстухи до важливого питання придбання апарату, який коштує майже 3 мільйона гривень, – працювали б і досі на старому. У приміщенні, де вже встановлений апарат, головний лікар Вадим Бойчунь, пояснює депутатові: «Рентген-діагностична система фірми «Апелем» розрахована на три робочих місця. Обслуговуватимуть його два лаборанти і лікар-рентгенолог зі спеціальною вищою освітою. Якщо на старому апараті, аж 1981 року випуску, на огляд одного хворого витрачалося 30 хвилин, то на цьому, найсучаснішому, – 5-6 хвилин!

Депутатові обласної ради Костянтинові Товстусі, як почесному відвідувачеві і головному винуватцеві «обновки» в рентген-кабінеті, запропонували хоч зараз пройти діагностику. А першими пацієнтами, які випробували рентген-діагностичну систему під наглядом лікаря-рентгенолога Надії Бойчунь, вже стали працівники лікарні. Вони з захопленням відгукуються й про його ефективність. Лічені дні залишилися до моменту, коли двері рентген-кабінету з новим приладом відчиняться для широкого загалу.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради