День пам’яті «Я в небі для Бога вже вахту несу» на Ямпільщині

З нагоди третьої річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у Ямпільській центральній районній бібліотеці для учнівської молоді проведено день пам’яті «Я в небі для Бога вже вахту несу».

Працівники бібліотеки відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали всіх Героїв Небесної Сотні, у тому числі й сумчанина Олексія Братушку. Провідний бібліограф Діана Цвілодуб ознайомила учнів з літературними творами українських митців, які зберегли події Майдану, щоб жодна хвилина важливого періоду в житті України не залишилася забутою.

У пам’ять про загиблих за майбутнє України була представлена виставка-експозиція «Небесна Сотня. Вічна пам’ять героям!». Книги на виставці розповідають про патріотів, загиблих від пострілів снайперів, померлих у лікарнях героїв, названих народом Небесною Сотнею. Найстаршому з них було 83 роки, наймолодшому – лише 17.

У рамках заходу демонструвався фільм-спомин «День Небесної Сотні»,  звучали зворушливі вірші. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані, запалили свічі пам’яті.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 21 лютого 2017, 16:59

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради