Питання соціального захисту населення на контролі в очільників місцевих рад Ямпільщини

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Терентьєва звернула увагу міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад на виконання Закону України від 06.12.2016 №1774-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким внесено зміни в статті 17, 18 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", де передбачається покладення функцій здійснення перевірок підприємств щодо дотримання законодавства про працю на органи місцевого самоврядування. Акцентувала увагу, що в районній державній адміністрації розпорядженням голови створена комісія, яка буде аналізувати  роботу з даного питання в міській, селищних та сільських радах району.

На основних питаннях проведення призову на строкову військову службу громадян України навесні 2017 року зупинився заступник військового комісара - начальник відділу комплектування Ямпільського районного військового комісаріату Олександр Маркашов. Про зміни в пенсійному законодавстві розповіла головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середино-Будського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Наталія Ліванчук.

На питаннях реєстрації місця проживання дитини у відділі державної реєстрації актів цивільного стану зупинилася начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах. Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Хавро докладно розповіла про механізм взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми.

На семінарі були висвітлені питання соціального захисту населення з надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, умов поселення до будинків-інтернатів осіб, які потребують постійного догляду, та питання модернізації системи оповіщення населення; упорядкування справ постійного, тривалого зберігання та з особового складу міською, селищними,сільськими радами; внесення змін до виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

 

Були підбиті підсумки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами міськселсільрад району за 2016 рік.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради