Питання соціального захисту населення на контролі в очільників місцевих рад Ямпільщини

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Терентьєва звернула увагу міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад на виконання Закону України від 06.12.2016 №1774-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким внесено зміни в статті 17, 18 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", де передбачається покладення функцій здійснення перевірок підприємств щодо дотримання законодавства про працю на органи місцевого самоврядування. Акцентувала увагу, що в районній державній адміністрації розпорядженням голови створена комісія, яка буде аналізувати  роботу з даного питання в міській, селищних та сільських радах району.

На основних питаннях проведення призову на строкову військову службу громадян України навесні 2017 року зупинився заступник військового комісара - начальник відділу комплектування Ямпільського районного військового комісаріату Олександр Маркашов. Про зміни в пенсійному законодавстві розповіла головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середино-Будського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Наталія Ліванчук.

На питаннях реєстрації місця проживання дитини у відділі державної реєстрації актів цивільного стану зупинилася начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах. Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Хавро докладно розповіла про механізм взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми.

На семінарі були висвітлені питання соціального захисту населення з надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, умов поселення до будинків-інтернатів осіб, які потребують постійного догляду, та питання модернізації системи оповіщення населення; упорядкування справ постійного, тривалого зберігання та з особового складу міською, селищними,сільськими радами; внесення змін до виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

 

Були підбиті підсумки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами міськселсільрад району за 2016 рік.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради