Молоді ямпільці уважно слухали розповіді земляків - ветеранів афганської війни

До цієї дати працівники Ямпільської центральної районної та дитячої бібліотек для учнів 9 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та користувачів підготували історичний екскурс «Спецоперація «Афганістан».

Ведучі заходу Яна Підлісна та Неля Небеська ознайомили присутніх з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, звернули увагу на експонати виставки-інсталяції військово-історичної реконструкції подій «Афганістан 1979-1989», яка була створена з використанням військового одягу того часу, наданого з фондів Ямпільського районного краєзнавчого музею.

Під час заходу молодь уважно слухала розповіді ветеранів війни, які виконували свій військовий обов’язок в Афганістані: Олександра Крекотня, Олександра Скорозвона та Сергія Гришакова. Колишні військовослужбовці згадували свій бойовий шлях, загиблих воїнів–земляків, тих, хто повернувся додому в цинкових домовинах та тих хлопців, які померли від ран та хвороб. Учасники заходу, запаливши свічки, вшанували пам’ять загиблих, померлих побратимів хвилиною мовчання.

Особливу цікавість у дітей викликав майстер клас зі складання речового мішка солдата та одягання військового костюма танкіста, який провели Олександр Крекотень та директор краєзнавчого музею Олена Тахтай.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube