Молоді ямпільці уважно слухали розповіді земляків - ветеранів афганської війни

До цієї дати працівники Ямпільської центральної районної та дитячої бібліотек для учнів 9 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та користувачів підготували історичний екскурс «Спецоперація «Афганістан».

Ведучі заходу Яна Підлісна та Неля Небеська ознайомили присутніх з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, звернули увагу на експонати виставки-інсталяції військово-історичної реконструкції подій «Афганістан 1979-1989», яка була створена з використанням військового одягу того часу, наданого з фондів Ямпільського районного краєзнавчого музею.

Під час заходу молодь уважно слухала розповіді ветеранів війни, які виконували свій військовий обов’язок в Афганістані: Олександра Крекотня, Олександра Скорозвона та Сергія Гришакова. Колишні військовослужбовці згадували свій бойовий шлях, загиблих воїнів–земляків, тих, хто повернувся додому в цинкових домовинах та тих хлопців, які померли від ран та хвороб. Учасники заходу, запаливши свічки, вшанували пам’ять загиблих, померлих побратимів хвилиною мовчання.

Особливу цікавість у дітей викликав майстер клас зі складання речового мішка солдата та одягання військового костюма танкіста, який провели Олександр Крекотень та директор краєзнавчого музею Олена Тахтай.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради