Талановиті юні КВНівці Ямпільщини показали у фіналі високий клас

Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості не перестає дивувати всіх творчими знахідками та організаторськими здібностями.

Керівництво, педагогічний колектив центру зробили все для того, щоб відбувся півфінал захоплюючої гри, у якому взяли участь шість шкільних команд району.

До фіналу потрапили чотири команди. Як і обіцяв дітям директор центру Мехті Бабаєв, на сцені районного центру дозвілля та культури у фіналі гри КВН зустрілися кращі шкільні КВНівці: команди «Новая волна» – Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2; «Детки в клетку» – Шатрищенський НВК:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад; «Кофе-ін» – Свеська спеціалізована школи І-ІІІ ступенів №2 "ліцей"; «Велика перерва» – Дружбівська загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів № 2.

Слід зазначити, що сама гра відбулась, як і минулого року, за допомоги депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, який завжди підтримує Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості в усіх добрих починаннях.

Журі у складі досвідчених педагогів, керівництва відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, працівників культури, ветеранів КВНу на чолі з Мехті Бабаєвим було нелегко визначити переможців.

Чого тільки варті були номери команди «Детки в клетку» з Шатрищ про Козу та семеро козенят, про індійське кіно! А Свеський «Кофе-ін» - і журі і зал підкорили педагоги, котрі взяли участь у жартівливих «кінозйомках про закоханих»! Найбільш співочою була «Велика перерва» з Дружби. А маленька, руденька дівчинка своєю невимушеною манерою рухатися по сцені, запальними таночками - просто не могла не причарувати! Ну і «Новая волна» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 майже в усіх конкурсах брала верх з однієї дуже простої причини: педагоги, які їх готували, сценаристи підійшли до роботи професійно, а діти талановито втілили в життя їх задуми. Сценки команди були костюмовані, в кожній присутні і акторська майстерність, і розмовний жанр, і вокал, і танці. Про знахідки в жанрі гумору – й мови нема.

«Новая волна» перемогла і стала володарем головного призу - великого торту, який передав фіналістові депутат Сумської обласної ради, генеральний директор ОКАП "Сумиоблагроліс" Костянтин Товстуха. Друге місце посів «Кофе-ін», на третьому – «Детки в клетку». До речі, не по роках кмітливий капітан сільської команди висловив в одній із сценок думку, що непогано було б, аби у шкільних КВНівців з’явилися одного разу спонсори.

Усі команди, що брали участь у фіналі змагань, отримали солодкі подарунки від Костянтина Товстухи і під оплески зачарованого залу зійшли зі сцени.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради