Дружбівська школа №2 нарешті з належним, першочергово необхідним, сучасним побутовим об'єктом!

На початку минулого року депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, виступаючи перед батьками учнів, педагогами Дружбівської школи №2, пообіцяв, що обов’язково допоможе встановити сучасні санвузли.

Головну проблему - виділення коштів (біля 400 тисяч гривень) на ці потреби у скрутний для країни фінансовий рік депутат вирішив спільно з керівництвом районної адміністрації та районної ради.

Очільник районної державної адміністрації Ірина Панченко, голова районної ради Ольга Губар чи не щотижня відвідували школу під час ремонту, що розпочався в середині літа 2016 року. І от – лютий 2017-го, нарешті школа «зітхнула» з полегшенням. Білосніжні туалети на трьох поверхах з сучасним обладнанням - віднині до послуг школярів. 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube