На Ямпільщині бережуть споконвічні українські традиції й цінності

В Ямпільській центральній районній бібліотеці проведено фольклорні посиденьки «Чим хата багата». Захід був покликаний зберегти споконвічні українські традиції й цінності.

Читальна зала бібліотеки була уквітчана рушниками та картинами, а духовну складову представляли ікони. Ямпільчанки щедрі на таланти. На свято творчості зі своїми рукотворними шедеврами були запрошені майстрині: Тетяна Абакумова (вироби з бісеру), Віра Беспала (вишивка бісером), Надія Жила, Ганна Зубашевська (вишиті бісером ікони та рушники), Валентина Матющенко (вишиті рушники та сорочки), Тамара Лукава, Людмила Опенько (вишиті бісером ікони), Тетяна Стенько (вишивані сорочки та рушники). Творчі особистості поспілкувалися, поділилися досвідом, намітили план подальших зустрічей. Тетяна Абакумова провела майстер-клас з декорування бісером.

Бібліотекарі підготували для присутніх цікаві факти з історії виникнення бісеру, вишивки. За жвавим спілкуванням час минув непомітно, залишивши святковий настрій і яскраві спогади.

Для всіх, хто вміє вишивати, плести макраме або займається іншим видом творчості, а також для всіх бажаючих цьому навчитися, в бібліотеці представлена виставка-натхнення «Три Д: для дому, для душі, для дозвілля». Адже вироби своїми руками – чудова окраса дому, а рукоділля - найкращі ліки від стресу, воно заспокоює, дає змогу відпочити, допомагає знайти правильне вирішення проблеми.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube