На Ямпільщині бережуть споконвічні українські традиції й цінності

В Ямпільській центральній районній бібліотеці проведено фольклорні посиденьки «Чим хата багата». Захід був покликаний зберегти споконвічні українські традиції й цінності.

Читальна зала бібліотеки була уквітчана рушниками та картинами, а духовну складову представляли ікони. Ямпільчанки щедрі на таланти. На свято творчості зі своїми рукотворними шедеврами були запрошені майстрині: Тетяна Абакумова (вироби з бісеру), Віра Беспала (вишивка бісером), Надія Жила, Ганна Зубашевська (вишиті бісером ікони та рушники), Валентина Матющенко (вишиті рушники та сорочки), Тамара Лукава, Людмила Опенько (вишиті бісером ікони), Тетяна Стенько (вишивані сорочки та рушники). Творчі особистості поспілкувалися, поділилися досвідом, намітили план подальших зустрічей. Тетяна Абакумова провела майстер-клас з декорування бісером.

Бібліотекарі підготували для присутніх цікаві факти з історії виникнення бісеру, вишивки. За жвавим спілкуванням час минув непомітно, залишивши святковий настрій і яскраві спогади.

Для всіх, хто вміє вишивати, плести макраме або займається іншим видом творчості, а також для всіх бажаючих цьому навчитися, в бібліотеці представлена виставка-натхнення «Три Д: для дому, для душі, для дозвілля». Адже вироби своїми руками – чудова окраса дому, а рукоділля - найкращі ліки від стресу, воно заспокоює, дає змогу відпочити, допомагає знайти правильне вирішення проблеми.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради