Ямпільські депутати надали пільги на харчування дітям, батьки яких учасники АТО

Відбулася чотирнадцята сесія Ямпільської районної ради під головуванням очільника районної ради Ольги Губар.

До участі було запрошено заступників голови, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, КП „Медіасвіт Ямпіль”.

Усі питання, які виносилися на розгляд сесії районної ради, попередньо ретельно вивчені постійними комісіями районної ради.

Після розгляду на постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю питання "Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії Ямпільської районної ради шостого скликання від 08.11.2013 «Про встановлення розміру щомісячної батьківської плати та пільг за навчання дітей в КЗ Ямпільська ДМШ»" було відкликано розробником, Ямпільською райдержадміністрацією, на доопрацювання.

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік  та 2017 рік. Після бурхливого обговорення проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2018 роки не прийняли рішення з даного питання, а також не підтримали зміни до Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. Прийнято рішення про надання в оренду приміщень Будинку рад.

Був затверджений Порядок надання пільги на харчування дітям, батьки яких беруть (брали) безпосередньо участь або загинули при проведенні антитерористичної операції. 

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради