Ямпільщина до Дня Соборності

В актовому залі Будинку рад відбулися заходи до Дня Соборності України, в яких взяли участь керівники району, начальники, спеціалісти структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації.

Перед присутніми виступили голова районної ради та районної державної адміністрації.

У своєму виступі голова районної ради Ольга Губар сказала, що 22 січня ми традиційно відзначаємо День Соборності. Наразі, коли є загроза для територіальної цілісності держави, ця дата для нас особливо важлива. Культурні та ментальні відмінності між українцями сходу і заходу існували завжди, однак, наші співвітчизники постійно прагнули до єдності. Вона зазначила, що ми шануємо цю дату як день першої незалежності України, а Україна проголосила свою незалежність серед країн Центрально-Східної Європи раніше ніж Польща, Чехія, країни Балтії, і незалежність та соборність були абсолютно нероздільними в уяві українців початку XX століття, і нині ми розуміємо, що забезпечити повною мірою права та свободи людей може лише сильна, єдина держава.

Учасники заходу переглянули документальний фільм «Акт Злуки: відтворення історичної правди» та ознайомилися з матеріалами виставки, поклали квіти до пам'ятника жертв Голодоморів, політичних репресій та воїнів, які захищали нашу Батьківщину.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube