У Ямполі говорили про перспективи функціонування закладів медицини району в рамках реформи

18 січня відбулася зустріч, організована Ямпільською районною радою спільно з районною державною адміністрацією за участі начальника управління охорони здоров’я ОДА Сергія Бутенка, депутатів Сумської обласної ради Лілії Ричкіної та Валерія Толбатова, голови районної державної адміністрації Ірини Панченко, керуючого справами виконавчого апарату райради Валентини Яструб, голів та секретарів місцевих рад, депутатів районної ради, представників ЗМІ та громадськості щодо роз’яснення проведення медичної реформи та перспектив закладів охорони здоров'я Ямпільщини.

Сергій Бутенко розповів присутнім про перспективи функціонування закладів медицини Ямпільського району в рамках медичної реформи зі створення госпітальних округів. Довів до відома, що Ямпільський район увійде до складу госпітального округу з центром у місті Шостка. У 2017 році місцевим радам кожного округу буде запропоновано створити спільний орган управління госпітальним округом – госпітальну раду. До неї увійдуть депутати кожної місцевої ради округу пропорційно до чисельності їх населення.

Доповідач зупинився й на питаннях фінансування закладів медицини, акцентувавши увагу присутніх, що первинний і вторинний рівень надання медичної допомоги буде фінансуватися окремо, запевнив, що це не погіршить медичне обслуговування населення району. Зробив аналіз кадрового забезпечення сімейними лікарями медичних закладів. Зосередив увагу присутніх на тому факті, що держава не забороняє фінансування ФАПів з бюджетів місцевих рад району, тому кожна міська, селищна, сільська ради можуть співфінансувати медичні заклади району.

Наприкінці зустрічі керівник медичної галузі області відповів на численні запитання депутатів районної ради, селищних, сільських голів.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради