Шляхи вирішення фінансування бібліотечної системи обговорили на Ямпільщині

Проведено семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад Ямпільського району.

На питаннях щодо спільного утримання комунальних закладів району зупинилася керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Яструб. Акцентувала увагу присутніх на проблемах фінансування бібліотечної системи району, на необхідність залучення коштів міськселсільрад на утримання бібліотек.

Начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Олена Терентьєва зупинилася на питаннях призначення усіх видів державної соціальної допомоги у 2017 році. Про засвідчення копій документів розповіла начальник загального відділу виконавчого апарату Ямпільської районної ради Ірина Пирогова.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube