Функціонування комунальних закладів обговорили на Ямпільщині

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар провела нараду з керівниками комунальних закладів району.

Було обговорено проблемні питання, пов'язані з початком бюджетного року та функціонуванням комунальних закладів у 2017 році в розрізі кожного закладу. Особливо гостро стояло питання щодо забезпечення їх працівників заробітною платою, адже в наявному фонді передбачено заробітну плату на 9 місяців. Порушувалися питання щодо обліку комунального майна, отримання актів на землю, яка знаходиться під будівлями комунальних установ.

Керівників цікавили питання подальшої співпраці з новоствореною Дружбівською об'єднаною територіальною громадою, щодо децентралізації та подальшого впровадження реформ на території району та Сумської області, перспективи розвитку.

Голова ради ініціювала проведення засідань постійних комісій районної ради з виїздом у комунальні установи для вивчення питань на місцях і подальшого прийняття виважених рішень.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube