Втілити мрію юних ямпільчан у реальність допоміг народний депутат

Більше 10 років при Ямпільському районному Центрі дитячої та юнацької творчості (керівник Мехті Ібадуллайович Бабаєв) успішно реалізують свої творчі здібності та таланти діти Ямпільщини – члени районної кавеенівської команди «Гарні діти».

Минулого року виступ команди привернув увагу народного депутата України Андрія Деркача. Щоб підтримати колектив Андрій Леонідович допоміг придбати акустичну апаратуру, поновити костюми, а найголовніше для юних талантів – організував поїздку до столиці нашої держави – міста Київ - для участі у святковій програмі «Різдвяний Вертеп», що проходила у приміщенні Національної опери України імені Т. Г. Шевченка.

Виступ ямпільських дітей, а репрезентували вони казку «Рукавичка» у творчому обробку, дуже схвально сприйняли юні глядачі, серед яких, до речі, були й ямпільчани, які прибули на свято за сприянням народного депутата України Андрія Деркача.

З гарним настроєм, купою вражень і подарунків юні артисти та глядачі поверталися додому. А думка про те, що на Різдво трапляються дива і збуваються найзаповітніші мрії, стала для ямпільських дітей реальністю.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube