Втілити мрію юних ямпільчан у реальність допоміг народний депутат

Більше 10 років при Ямпільському районному Центрі дитячої та юнацької творчості (керівник Мехті Ібадуллайович Бабаєв) успішно реалізують свої творчі здібності та таланти діти Ямпільщини – члени районної кавеенівської команди «Гарні діти».

Минулого року виступ команди привернув увагу народного депутата України Андрія Деркача. Щоб підтримати колектив Андрій Леонідович допоміг придбати акустичну апаратуру, поновити костюми, а найголовніше для юних талантів – організував поїздку до столиці нашої держави – міста Київ - для участі у святковій програмі «Різдвяний Вертеп», що проходила у приміщенні Національної опери України імені Т. Г. Шевченка.

Виступ ямпільських дітей, а репрезентували вони казку «Рукавичка» у творчому обробку, дуже схвально сприйняли юні глядачі, серед яких, до речі, були й ямпільчани, які прибули на свято за сприянням народного депутата України Андрія Деркача.

З гарним настроєм, купою вражень і подарунків юні артисти та глядачі поверталися додому. А думка про те, що на Різдво трапляються дива і збуваються найзаповітніші мрії, стала для ямпільських дітей реальністю.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради