В Ямполі відбувся новорічний турнір з карате

Ямпільський спортивний клуб «Самурай» вже традиційно влаштував новорічний клубний турнір ІІ-th OPEN SAMURAI CUP.

У турнірі взяли участь 65 спортсменів з міст Конотоп, Київ, Середина-Буда, Шостка, Свеса та Ямпіль. За підсумками змагань перемогу здобула команда «Самурай», друге місце - «Воїн» м. Конотоп, третє місце посіли спортсмени з міста Київ. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодкими подарунками.

Минулий рік для команди «Самурай» став дуже вдалим. Наполеглива праця вихованців принесла заслужену винагороду і низку перемог, а в цьому велика заслуга тренера–викладача Ігоря Кучера.

З 1 вересня клуб «Самурай» є тепер і в місті Шостка. За рік команда поповнилася новими чемпіонами та призерами, а більш досвідчені спортсмени підтвердили свій успіх минулого року.

Дмитро Лучанов, Матвій П’ятниця та Владислав Білобаба вдруге стали чемпіонами України у місті Київ, Анастасія Літвякова втретє підтвердила свій титул чемпіона України у місті Львів, Богдан Бурнос дебютував на чемпіонаті України, ставши переможцем у командному виді, Дарина Літвінова вдруге стала срібною призеркою чемпіонату України у місті Львів, Ілля Конюхов у місті Львів став чемпіоном України, Діана Главатчук здобула титул чемпіонки України та Європи. Також велика кількість дітей мають медалі різних ґатунків на чемпіонатах, кубках, турнірах обласного рівня.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube