Голова Ямпільської районної ради звітувала перед виборцями

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар прозвітувала про свою роботу перед громадою в виборчому окрузі с.Степне. 

У своєму звіті посадовець зупинилася на питаннях роботи районної ради в частині взаємодії з місцевими радами з вирішення нагальних питань територіальних громад району, прийнятих рішеннях районної ради та їх виконанні в 2016 році, питаннях взаємодії депутатів різних рівнів із з’ясування проблемних питань у с. Степне.

Ольга Губар розповіла про результати реалізації спільних планів районної ради зі Степненською сільською радою за 2016 рік, проаналізувала виконання доручень та звернень, даних виборцями.

Жителів громади цікавили питання, що стосуються децентралізації, утворення об'єднаних територіальних громад, подальшої співпраці з народним депутатом України Андрієм Деркачем та депутатом обласної ради Костянтином Товстухою.

Виборці цікавилися питаннями спроможності бюджетів місцевих рад, враховуючи передбачене підвищення мінімальної заробітної плати, проведення рентгенівського обстеження на новому рентген-апараті, придбаному за рахунок коштів обласного та районного бюджетів за сприянням депутата обласної ради Костянтина Товстухи, тощо.

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради