На Ямпільщині навчалися очільники та секретарі місцевих рад

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочала семінар в. о. обов'язки начальника Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Серединобудському районах Головного територіального управління юстиції в Сумській області Галина Михайленко, яка висвітлила питання щодо державної реєстрації шлюбу.

Питання "Про ефективність реалізації майна через систему електронних торгів" репрезентував директор Сумської філії Державного підприємства "Сетам". Наталія Слесарєва зупинилася на питаннях фінансування освітніх закладів району у 2017 році. Про особливості складання звіту з питань фізичної культури та спорту розповіла головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марина Дмитренко.

Були висвітлені питання щодо здійснення державної регуляторної політики, про нове в законодавстві з питань соціального захисту населення, про якість надання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців формування та забезпечення загонів територіальної оборони та оформлення електронних ключів через систему Приватбанк.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради