Голова Ямпільської районної ради звітувала про свою діяльність

На тринадцятій сесії Ямпільської районної ради депутати заслухали звіт голови районної ради про свою діяльність.

Ольга Губар сказала, шо у своїй роботі керувалася принципом – тісна співпраця з місцевими радами базового рівня, районними, обласними та народним депутатами України, виконавчою владою, сприяла консолідації спільних зусиль у вирішенні проблем територіальних громад.

Протягом звітного року районній раді вдалося розробити та прийняти цілу низку рішень, які сприяли сталому розвитку району. Це стало результатом співпраці районної ради та  районної державної адміністрації. За звітний період районною радою проведено 12 пленарних засідань сесії районної ради, з них 9 позачергових, на яких розглянуто 63 питання.

З метою залучення в район коштів обласного та Державного бюджетів налагоджено ділову співпрацю з депутатами обласної ради, а також з народним депутатом України від нашого виборчого округу Андрієм Деркачем. Найбільш конструктивною була співпраця з депутатами обласної ради Костянтином Товстухою та Лілією Ричкіною, спільно з якими відстоювали інтереси району на обласному рівні.

Районна рада виступила ініціатором із залученнякоштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію депутатських повноважень депутатів обласної ради, і всім депутатам, закріпленим відповідним рішенням сесії обласної ради за Ямпільським районом, Лілії Ричкіній – «Радикальна партія Олега Ляшка», Сергію Науменку - «Опозиційни блок», Сергію Кузьку - ВО «Свобода» було направлено відповідні листи та проведено консультації, зустрічі щодо фінансової участі у вирішенні проблемних питань Ямпільського району, підготовлено пакет необхідних документів. У результаті – депутати Ричкіна та Науменко спрямували частину коштів на придбання вуличного спортивного обладнання (30,0 тис. грн.) та заміну дверей у комунальному закладі «Ямпільська центральна районна лікарня» (10,0 тис.грн.).

Депутат обласної ради Констянтин Товстуха всю суму коштів (200 тис. гривень) спрямовав на вирішення проблемних питань району та жителів.

У 2016 році за підтримки народного депутата України вдалося вирішити ряд нагальних проблем із залученням коштів Державного бюджету України. Так відбулася реконструкція даху Дружбівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад; заміна вікон у районній лікарні, Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 та Свеській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 - «ліцей»; будівництво прибудови до існуючої топкової станції юних натуралістів з влаштуванням котлів на альтернативному виді палива; будівництво вуличного освітлення в с. Марчихина Буда, всього на загальну суму 1 818 000 гривень; колективи 5 шкіл отримали можливість використання в начальному процесі інтерактивних дощок.

Ольга Губар акцентувала увагу присутніх у зацікавленісті у реалізації намічених планів районної ради, адже вони спрямовані на поліпшення добробуту та розвиток району в цілому та життя наших мешканців.

Вона підкреслила, що в планах роботи – подальша співпраця з органами виконавчої влади, депутатами різних рівнів, міськселсільрадами з вирішення проблемних питань району;

детальний аналіз наявних програм, напрацювання рекомендацій постійних комісій районної ради щодо їх значимості, ефективності та подальшої реалізації;

затвердження та реалізація районних програм з питань соціально-економічного і культурного розвитку, районного бюджету;

підтримка галузей освіти, культури, медицини, відродження національно-культурних, спортивних традицій;

ефективне управління об’єктами районної комунальної власності;

Наприкінці звіту голова районної ради подякувала депутатам за слушні пропозиції, що надходили протягом року, та закликала всіх і подалі працювати з повною віддачею на благо територіальних громад. 

Депутати заслухали також звіти директора комунального підприємства «Медіасвіт Ямпіль» про роботу підприємства, головного лікаря комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради Сумської області та директора Ямпільського районного краєзнавчого музею  Ямпільської районної ради Сумської області за 2016 рік.

Були внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2016 рік, Районної програми соціального захисту населення на 2014 – 2016 роки, Програми розвитку фізичної культури і спорту в Ямпільському районі на 2013-2017 роки, Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 - 2017 роки, рішення Ямпільської районної ради від 25.12.2015 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2016 рік» та до Положення про Почесну грамоту Ямпільської районної ради.

Депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2017 рік, Районну програму соціального захисту населення на 2017 – 2021 роки, Комплексну районну програму «Правопорядок на 2016–2020 роки» та прийняли районний бюджет Ямпільського району на 2017 рік.

У порядку контролю депутати заслухали питання про хід виконання програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Ямпільського району на 2006-2020 роки, внесли зміни до Статуту районного комунального закладу «Ямпільська районна дитячо-юнацька спортивна школа Ямпільської районної ради Сумської області» та прийняли районний бюджет Ямпільського району на 2017 рік, а ще рішення про витрати на утримання виконавчого апарату районної ради на 2017 рік та ряд комунальних питань.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради