На Ямпільщині започаткували премію «Світла голова»

До Дня місцевого самоврядування на Ямпільщині організували свято. Його розпочала голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, привітавши всіх посадових осіб місцевого самоврядування району.

Вона відмітила, що становлення нашої країни як незалежної держави великою мірою пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми нашого краю, дбають про його розквіт і зростання. Завдяки злагодженій роботі законодавчої і виконавчої гілок влади, їх тісному співробітництву сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Побажала всім здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного Ямпільського району.

Ольга Губар вручила подяки голови Сумської обласної ради кращим особам місцевого самоврядування району: Марчихинобудському сільському голові Світлані Нещерет, Микитівському сільському голові Олені Ігнащенко, Степненському сільському голові Любові Помошник; грамоти голови районної ради - заступнику Дружбівського міського голови Оксані Скварцовій, Шатрищенському сільському голові Галині Каланчук, головному бухгалтеру Орлівської сільської ради Олені Жук. А ще посадовець передала поздоровлення та подарунки всім місцевим радам від народного депутата України Андрія Деркача.

Депутат Сумської обласної ради, директор підприємства «Агролісгосп» Костянтин Товстуха, звератючись до присутніх на святі, сказав, що в Україні День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Костянтин Товстуха переконаний, що всі обрані народом посадові особи місцевого самоврядування району достойні поваги за свій труд. Відмітив працю Чуйківського сільського голови Олега Чернова, Княжицького сільського голови Сергея Кузьменка, Антонівського сільського голови Володимира П’ятниці, Орлівського сільського голови Володимира Гончарова та Ямпільського селищного голови Наталії Цибулько.

Зі сцени присутніх вітали працівники районного центру культури та дозвілля та аматори.

На святі була започаткована премія «Світла голова», визначені переможці в номінаціях «Сильна ланка», «Співучий голос Ямпільщини», «Окраса місцевого самоврядування», «Народний мудрець» тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 грудня 2016, 09:49

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради