Слова вдячності - керівництву Ямпільського району та депутатам різних рівнів

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар провела виїзний прийом громадян у с. Марчихина-Буда разом з фахівцями управління праці, райдержадміністрації, районним територіальним центром надання соціальних послуг.

Прийом громадян розпочався не зовсім традиційно: замість звернень прозвучали слова вдячності від колективів дитячого садка «Лелека», Марчихинобудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на адресу народного депутата України Андрія Деркача, депутата обласної ради Костянтина Товстухи за дієву та адресну допомогу в розв’язанні нагальних питань.

До голови районної ради звернулася директор Марчихинобудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Ольга Нещерет посприяти в ремонті опалювальної системи – заміні котла, який вийшов із ладу.

Під час особистого прийому були обговорені питання щодо ліквідації заборгованості населенню за паї приватним підприємством «Ямпіль-Інвест», стосовно допомоги учаснику антитерористичної операції, який нещодавно повернувся додому, можливості відкриття недільної школи при церкві та майнові питання щодо використання та передачі майна в оренду.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube