Аграрії Ямпільщини приймали вітання

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар узяла участь у святкових заходах до Дня працівників сільського господарства в с. Орлівка.

На урочистостях голова ради, вітаючи колектив ТОВ "Агрофірма Орлівська" з професійним святом, сказала, що наполегливість, працелюбність працівників колективу сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі, дають можливість розвиватися селу. Очільник району подякувала аграріям за любов до землі, терпіння і витримку та побажала міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги, щедрої ниви успіху.

Ольга Губар вручила подяку та цінний подарунок директору ТОВ "Агрофірма «Орлівська» Тетяні Сенченко за багаторічну сумлінну працю у галузі сільського господарства, відданість справі та з нагоди Дня працівника сільського господарства. Передала слова вдячності, низький уклін за невтомну працю на рідній землі від народного депутата України Андрія Деркача, депутата обласної ради Костянтина Товстухи та вручила подяки і цінні подарунки від народного депутата доярці Олені Биковій та трактористу Олександру Шишлевському.

З теплими вітальними словами до аграріїв звернувся сільський голова Володимир Гончаров, який, власне, і став ініціатором проведення свята.До слова, його трудова діяльність якого теж тривалий час проходила в цьому колективі. 

Зі сцени звучали музичні вітання від працівників Орлівського будинку культури Сергія Ступака, Наталії Потапенко та Тетяни Котлярової, а також виконавців-аматорів Ямпільського районного центру культури і дозвілля.

Вдячність за постійну підтримку та концертні номери від працівників та учнів місцевої школи особливо схвилювали працівників господарства, адже свої виступи батькам дарували діти та онуки.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube