Пожежники Ямпільщини продемонстрували очільникам місцевих рад сучасне знаряддя рятівників

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Розпочав захід головний інспектор Ямпільського сектору управління ДСНС України в Сумській області Євген Кривоніс. Він проаналізував стан утримання протипожежного водопостачання та добровільних пожежних команд у районі. Пожежники 25-ої самостійної пожежної частини продемонстрували присутнім сучасне знаряддя пожежника, яке було придбане для виконання їх службових обов'язків.

Питання про хід виконання призову на строкову військову службу восени 2016 року та про військову службу за контрактом висвітлили головні спеціалісти Ямпільського районного військового комісаріату.

Начальник архівного відділу районної державної адміністрації Катерина Опенько зупинилася на питаннях складання, схвалення, погодження та затвердження номенклатури справ на 2017 рік та порядку передачі непрофільних документів архівному відділу райдержадміністрації. На основних етапах виконання Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року розповіла начальник відділу агропромислового розвитку Ямпільської районної державної адміністрації Світлана Чудеса.

Були висвітлені питання щодо надання соціальних послуг Ямпільським районним територіальним центром надання соціальних послуг та надання відомостей щодо осіб, нездатних пересуватися самостійно, відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Наприкінці семінару голова районної ради Ольга Губар акцентувала увагу присутніх на порядок оформлення електронних ключів та своєчасність подання декларацій депутатами місцевих рад району.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради