Депутати Ямпільської районної ради прийняли виважені важливі рішення

Відбулася дванадцята сесія Ямпільської районної ради під головуванням очільника районної ради Ольги Губар за участі заступників голови, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, директора КП „Медіасвіт Ямпіль”.

Усі питання, які виносилися на розгляд сесії районної ради, були опрацьовані в профільних комісіях, де були прийняті висновки та рекомендації.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2016 рік. З районного бюджету було виділено 96,243 тис. грн. на капітальний ремонт з заміною твердопаливного котла існуючої котельні управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації. Прийняттю цього рішення передувало бурхливе обговорення депутатами даного питання. Їх турбувало виділення коштів на установу, видатки якої фінансує держава. Враховуючи критичний стан роботи котельні, все ж таки було прийнято рішення про виділення коштів.

Рішенням "Про внесення змін до рішення Ямпільської районної ради від 25.12.2015 «Про районний бюджет Ямпільського району на 2016 рік» збільшено обсяг видатків загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам управлінню соціального захисту населення Ямпільської державної адміністрації на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 85 960 гривень на здійснення соціальних виплат та Ямпільській районній раді - на виконання Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та внески у справу соціально–економічного та культурного розвитку району на 2015-2017 роки в сумі 1 600 гривень.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради