Вітання - працівникам культури та майстрів народного мистецтва Ямпільщини

До Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися урочистості з участю голови Ямпільської районної ради.

Вітаючи працівників культури і мистецтва Ямпільського району, Ольга Губар подякувала всім тим, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Зазначила, що, завдячуючи працівникам культури, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Щирі слова подяки висловила працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Грамотою Ямпільської районної ради за вагомий внесок у розвиток в районі драматичного мистецтва, високий рівень підготовки культурно-мистецьких заходів нагороджено художнього керівника Ямпільського районного центру культури та дозвілля Ямпільської районної ради Сумської області Олександра Кузьменка. За активну участь у районних культурно-мистецьких заходах, якісну підготовку їх учасників відзначено директора Орлівського сільського будинку культури Сергія Ступака.

З нагоди Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за багаторічну сумлінну працю, активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури району подяки від народного депутата України Андрія Деркача отримали директор Любов Гарбузенко та працівники Ямпільського районного центру культури та дозвілля: художній керівник Олександр Кузьменко, балетмейстер Олена Коваленко, хормейстер аматорського «народного» хору «Барвінок» Микола Примак, керівник аматорських «народних» колективів Петро Чоботар, а також художній керівник Дружбівського міського будинку культури Олександр Малай, директор Воздвиженського сільського будинку культури Володимир Носов.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 10 листопада 2016, 16:07

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради