Команда Ямпільщини була третьою в змаганнях на Кубок України з контактного карате

Нещодавно Шостка приймала Кубок України з контактного карате А-Будо, в якому традиційно брали участь і наші земляки – спортсмени з Ямполя, Свеси та Дружби. Окрім того, чимало учасників приїхало з Середино-Буди, Конотопа, Охтирки, Чернігова, Харкова та Києва. Всього спортивний комплекс «Імпульс» прийняв близько 350 учасників.

Ямпільський район на цих змаганнях представляли дві команди: «Самурай» та «Легіон». За підсумками турніру наш район посів третє місце. Свій вклад внесли спортсмени клубу «Легіон», які змагалися в таких видах програми, як ката особисте, ката командне, кобудо (ката зі зброєю), поєдинки на ножах та палицях. А клуб «Самурай» допоміг команді набрати залікові бали, змагавшись в розділі куміте (поєдинки).

У наймолодшій віковій категорії 6-7 років із 37 учасників на п’єдестал піднялися спортсмени клубу «Самурай». І місце посів Матвій Пятниця, ІІ - Дмитро Лучанов, бронза у Богдана Бурноса. Також у розділі командне куміте ця трійка, не залишивши жодній з чотирьох команд шансів на перемогу, посіла перше місце. Категорія 8-9 років майже була розгромлена нашими спортсменами, із 35 учасників І місце посів Богдан Знайченко, а третім був дебютант турніру Даніїл Прокопенко.

В категорії 10-11 років точилася жорстока боротьба між одноклубниками, адже з 29 учасників 5 спортсменів були з клубу «Самурай», тож їм довелося змагатися між собою за вихід до півфіналу та фіналу. Ярослав Бородай та Руслан Ходак поступитися більш досвідченим одноклубникам, але, перемігши попередні поєдинки, їх виступ також можна вважати вдалим. Фінал у цій категорії теж був «самураївським», Олександр Кожедуб та Дмитро Школьний продемонстрували дуже добру техніку та високий рівень підготовки і в результаті І місце посів Дмитро, а Олександр - друге. У командному виді куміте Владислав Білобаба проявив сильний бойовий дух, бо йому довелося змагатися із суперником, більшим за нього удвічі, але це йому не завадило порсісти ІІІ місце.

Це вже другий вдалий виступ у цьому сезоні ямпільських спортсменів клубів «Легіон» та «Самурай».

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради