Депутати Ямпільщини затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців

Усі питання, які виносилися на розгляд сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання були попередньо опрацьовані в профільних комісіях районної рад.

Районні парламентарі затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку та до бюджету Ямпільського району на 2016 рік, Районної програми соціального захисту населення на 2014–2016 роки та до Програми зайнятості населення Ямпільського району Сумської області на період до 2017 року.

Головний лікар комунального закладу "Ямпільська центральна районна лікарня" Вадим Бойчун переконував у необхідності створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини на базі поліклінічних відділень КЗ «Ямпільська ЦРЛ», Свеської селищної та Дружбівської міської лікарень, щоб  розмежувати медичну допомогу первинного та вторинного рівнів. Це слід зробити невідкладно, аби охопити населення Ямпільського району первинною медичною допомогою. Незважаючи на обґрунтовану доповідь головлікаря, депутати не дали згоду на їх створення.

Народні обранці затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та прийняли ряд рішень з питань комунальної власності.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube