Ямпільщина: на контролі питання соціального захисту населення

На семінарі для голів та секретарів місцевих рад Ямпільського району було розглянуто низку питань, що стосуються соціального захисту населення.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації ретельно пояснила присутнім правила поселення непрацездатних громадян, які потребують постійного стороннього догляду, до будинку-інтернату; призначення компенсаційної виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги; забезпечення подання документів для здійснення виплати пільги готівкою та призначення субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговій категорії населення.

Голова Федерації футболу Ямпільського району Олександр Савченко зупинився на проблемах розвитку дитячо-юнацького футболу в районі. Звернув увагу на участь команд міста, селищ, сіл району в проведенні щорічного юнацького чемпіонату району з футболу, юнацьких турнірів.

Про оформлення електронних ключів в Акредитованому центрі сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України розповіла начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації Ірина Карпенко. На питаннях електронного листування зупинилася керівник апарату райдержадміністрації Світлана Лящевська.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube