Репрезентація проекту "Формування регіональної політики з протидії торгівлі людьми в Сумській області" на Ямпільщині

Громадська організація "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" в залі засідань Ямпільської районної ради провела репрезентацію проекту "Формування регіональної політики з протидії торгівлі людьми в Сумській області" за участі голів місцевих рад району.

Захід відбувся рамках проекту "Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області"

Зі вступним словом до присутніх звернулася голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, яка акцентувала увагу, що торгівля людьми - це сучасне рабство, недопустиме порушення прав людини, це злочин проти людини.

На актуальних проблемах торгівлі людьми в Україні та Сумській області зупинився заступник голови громадської організації "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" Володимир Дементов. Адміністратор проекту Світлана Луценко репрезентувала механізм взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube