Проблеми розвитку фізкультури і спорту на Ямпільщині - на контролі у депутатів райради

Відбулося пленарне засідання десятої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання, яке провела очільник місцевих депутатів Ольга Губар.

На сесію були запрошені заступники голови, керівник апарату, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, міський, селищний, сільський голови, начальник Ямпільського відділу Шосткинської місцевої прокуратури, т.в.о. начальника Ямпільського відділення поліції (с. Ямпіль) ГУНП в Сумській області, директор КП „Медіасвіт Ямпіль”.

У порядку контролю за виконанням районних програм було винесено на розгляд депутатів три питання: "Про хід виконання Програми фізичної культури і спорту в Ямпільському районі на 2013-2017 роки", "Про хід виконання Районної програми протидії на туберкульоз у 2013-2016 роках" та "Про хід виконння програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Ямпільського району на 2006-2020 роки". Останнє депутати зняли з порядку денного, тож було дано доручення відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації розробити проект нової програми.

Народні обранці приділили багато уваги розгляду питання щодо розвитку фізичної культури і спорту в районі, основним завданням, шляхам, способам вирішення проблем, фінансовому забезпеченню, очікуваним результатам. Після довготривалого обговорення інформації начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олега Проценка про хід виконання Програми фізичної культури і спорту в Ямпільському районі на 2013-2017 роки й було прийнято рішення щодо внесення змін до даної Програми.

Депутати також внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку, до бюджету району на 2016 рік та до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки, розглянули питання, що стосувалися комунальної власності.

Останнє оновлення на Середа, 28 вересня 2016, 08:27

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради