Порядок надання житлових субсидій обговорили очільники місцевих рад Ямпільщини

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад, який провела голова Ямпільської районної ради Ольга Губар.

Вона зосередила увагу присутніх на питаннях уникнення конфлікту інтересів, акцентувала на виконанні статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Пояснила, що сільський, селищний, міський голова, секретар, депутат місцевої ради бере участь у розгляді, підготовці та прийнятті рішень відповідною радою за умови самостійного публічного оголошення про це під час засідання ради, на якому розглядається відповідне питання. Голова районної ради сказала, що здійснення контролю за дотриманням вимог частини першої статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" , надання консультацій та роз'яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками, покладається на постійну комісію, визначеною відповідною радою.

На актуальних питаннях надання житлових субсидій та пільг зупинилася начальник  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Терентьєва. Вона звернула увагу присутніх на автоматичному призначенні субсидії з жовтня поточного року особам, яким вона вже була призначена. На запитання щодо відшкодування заборгованості по субсидії на тверде паливо відповіла, що її буде погашено до кінця 2016 року.

Перший заступник голови райдержадміністарції Віталій Бойко висвітлив перспективи розвитку територій, що прийняли рішення про утворення об'єднаних територіальних громад. Зі змінами в отриманні довідок про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру прав ознайомив державний реєстратор Ямпільської селищної ради. Начальник Шосткинської виправної колонії №66 запропонував місцевим радам каталог виробів, які можна у них придбати, та обговорив з міськселсільголовами питання взаємодії при впорядкуванні населених пунктів.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради